Wakacje z dziećmi

Wakacje z małymi dziećmi to nie jest łatwa sprawa. Trzeba je tak zorganizować, by wszyscy – zarówno rodzice, jak i dzieci, wypoczęli i dobrze się bawili. Gdzie spędzić wakacje w Polsce, gdy ma się małe dzieci?

Wypoczynek nad morzem

Małe dzieci, by wakacje uznać za udane, potrzebują wody, piasku i słońca. Nie ma lepszego miejsca na letni wypoczynek niż nadmorskie plaże.

Władysławowo jest nadmorską miejscowością, która jest idealna na rodzinne wczasy. Dlaczego? Ogromnym plusem jest to, że Władysławowo nie jest duże. Dla większości osób może to być minus, ale dla rodzin z małymi dziećmi pokonywanie codziennie dużych odległości to bardzo uciążliwy rytuał. Skrócenie dystansu do minimum między kwaterą, a plażą to jeden z elementów udanego wypoczynku.

Wypoczynek nad morzem – co warto zobaczyć?

Niesamowitą atrakcją dla dzieci na pewno będzie Ocean Park Władysławowo. Jest to miejsce, gdzie małe dzieci mają szansę zobaczyć jak wygląda życie w morskich głębinach oraz świetnie się bawić. Są karuzele, jest plac zabaw oraz replika wioski rybackiej.

Kolejnym miejscem, w którym można świetnie się bawić jest park linowy. Tu zarówno dorośli jak i starsze dzieci będą miały co robić. Następnym miejscem, którego nie można opuścić jest Lunapark Sowiński. Takich miejsc, gdzie dzieci będą świetnie spędzały czas jest we Władysławowie całe mnóstwo. Warto wspomnieć o latarni Morskiej w Rozewie, domku „do góry nogami”, czy Muzeum Motyli we Władysławowie.

Starsi również znajdą tu coś dla siebie. Rejsy motorówką, sporty wodne, czy leniuchowanie na plaży. Jak widać, Władysławowo jest idealnym miejscem na wakacje w Polsce, gdy ma się małe dzieci.