Nadmorski klimat

Lato zachęca do korzystania ze słońca, lenistwa i morskich kąpieli. Właśnie morskich kąpieli. Wakacje nad polskim morzem to możliwość ciekawie spędzonego czasu oraz złapania ostatnich promieni słonecznych tego lata.

Czas na zwiedzanie
Wakacje w Polsce to dobra okazja, by poznać swój kraj. Gdańsk jest bardzo ciekawym miejscem na letni wypoczynek. Daje możliwość na poznanie przepięknych miejsc oraz odpoczynek nad polskim morzem.

Starówka poprowadzi na ciekawy spacer śladami historii. Będąc w Gdańsku koniecznie trzeba udać się nad Motławę, gdzie stoją zacumowane katamarany Rubin i Opal.

Spacer trzeba rozpocząć od Długiego Targu, gdzie znajdują się niezliczone kawiarenki, lodziarnie oraz salony jubilerskie z rodzimym bursztynem. Przechodząc ul. Długą nie można zapomnieć o Neptunie, który strzeże rynku. Warto również zwrócić uwagę na zabytkowe, pięknie odrestaurowane kamienice.

Wychodząc nad Motławę koniecznie trzeba przejść pod Żurawiem, który spogląda na Wyspę Spichrzów. Spacer można zakończyć na ulicy Mariackiej. Wąskiej, brukowanej ulicy, która jest mekką ulicznych artystów.

Taki spacer w Gdańsku to tylko niewielki smaczek wakacji w Polsce. Gdańsk jest częścią Trójmiasta, które jest nie mniej ciekawe. „Monciak” w Sopocie. Klif Orłowski. To perełki trójmiejskich okolic.

Jak leniuchować to tylko na wyspie
Wakacje w Polsce nad morzem to wprost konieczność leniuchowania nad morzem. Osoby lubiące cisze, spokój i sielską atmosferę odnajdą wszystko czego potrzebują na wyspie Sobieszewskiej. Puste plaże, rezerwat ptaków w pobliżu i cisza…